OpenText, hukuk profesyonelleri için kurumsal bilgi yönetimi çözümü Tempo Express’i yayınladı

OpenText, hukuk profesyonelleri için kurumsal bilgi yönetimi çözümü Tempo Express’i yayınladı

Tempo Express, hukuk firmalarına ve müşterilerine OpenText Cloud aracılığıyla herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerden bilgiye güvenle erişme imkanı sunar

OpenText, hukuk sektörü için özel olarak hazırlanan OpenText Tempo Express çözümünü yayınladığını duyurdu. Kurumsal bilgi yönetimi çözümü, OpenText eDOCS DM güçlü bilgi erişim yeteneklerini, OpenText Tempo’nun güvenli, bulut-tabanlı dosya paylaşımı ile birleştirerek, hukuk profesyonelleri ve müşterilerine hassas kurumsal dokümanlara mobil kaynaklardan istedikleri her an, herhangi bir yerden güvenle erişme imkanı sunar.

Bu yeni çözüm firmalara bulutta dosya paylaşımı ve içerik senkronizasyonunu hızlıca gerçekleştirebilmelerine, kullanımı kolay müşteri-odaklı doküman paylaşımı hizmetleri ve aynı zamanda kayıt yönetimi ve güvenliği ile avukatlarının iş ürünlerine hızlı ve korunabilir erişimlerini sağlar. eDOCS DM ile OpenText Tempo Express’i entegre ederek gelişmiş işbirliği, içerik paylaşımı ve kullanım kolaylığına sahip olunur. Ayrıca akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil kaynaklar ile herhangi bir yerden içeriğe erişim sayesinde yanıtlama sürelerinde iyileşme ve müşteri memnuniyeti garantilenir.

Ek olarak, bu birleşik çözümün dahili barındırma yetenekleri kullanıcılara entelektüel özelliklerin daha iyi kontrol edilmesine ve müşteri verisi sızma riskini azaltmaya yardımcı olur. OpenText Tempo Express/eDOCS DM çözümü, harici hizmetlere bir alternatif sunar ve BT departmanının bu hizmetleri kendi başına güvenceye alma yükünden kurtarır.


keyboard_arrow_up