Hukuk Sektörüne Yönelik Çözümlerimizi Tanıtıyoruz

Hukuk sektörüne özel çözümlerimizi tanıtıyoruz. Sizi de aramızda görmekten memnuniyet duyarız

Toplantıda dünya genelinde hukuk alanında en yaygın kullanılan OpenText doküman ve eposta yönetimi sistemi(1) ,ResourceTrack yazılımı(2), Workshare Professional doküman karşılaştırma uygulaması(3) tanıtılacaktır.

(1) Önceki ismi ile Hummingbird olarak bilinen ve gerek hukuk firmaları ve gerekse kurumsal hukuk departmanları tarafından en yaygın kullanılan ve Am Law 200 firmalarının da %70’inden fazlasında kullanılan doküman ve eposta yönetim sistemidir.

(2) Mind2Biz tarafından geliştirilen ResourceTrack uygulaması, proje, dava gibi işlerde, müşteriler ve çalışanlar bazında çalışma saatlerinin, masrafların,avansların ve işlerin izlenmesi ve gözden geçirilerek raporlama gereksinimi olan kurumlar için tasarlanmıştır.

(3) Sektörde Deltaview olarak bilinen ve yeni teknolojilerle geliştirilerek Workshare Professional adını alan doküman karşılaştırma, gözden geçirme ve doküman güvenliği sağlayan yazılımdır. Bu yazılım Am Law 200 firmalarının tamamına yakınında kullanılmaktadır.

Katılımcı sayısı sınırlıdır. Katılacak kişi isimlerinin en geç 16 Şubat 2009 akşamına kadar 0212 232 47 20 numaralı telefondan Yeliz Ferahoğlu’na bildirilmesini rica ederiz.

Tarih : 17 Şubat 2009
Saat : 14:30-17:00
Yer : Mind2Biz Toplantı Salonu (kroki ve adres için tıklayınız)

keyboard_arrow_up