İki Kofax ürünü, İş Çözümleri Dergisi tarafından “2010’un en iyi kanal ürünü” seçildi

ECM Haberleri İki Kofax ürünü, İş Çözümleri Dergisi tarafından “2010’un en iyi kanal ürünü” seçildi.

Doküman yönetimli iş süreci otomasyon çözümleri alanında lider sağlayıcı olan Kofax’ın iki yazılımı, Kofax Capture ve VirtualReScan (VRS), İş Çözümleri dergisinin üyeleri tarafından 2010’un “En iyi Kanal Ürünü” ödülüne layık görüldü. Kofax Capture, veri yakalama ve form işleme kategorisinde, VRS yazılımı ise kurumsal içerik yönetimi (ECM) alanında ödülün sahibi oldu.

İkinci yıl araştırması için İş Çözümleri dergisi 1,400 üyesinden ürünleri performans, işlevsellik, kullanım kolaylığı ve güvenilirlik özelliklerine göre değerlendirmesini isteyerek 15.000’in üzerinde oy topladı.

Kofax Capture, dokümanları ve formları tarayıp, onları doğru, geri alınabilir dijital bilgiye dönüştürerek ve görselleri ve ilgili veriyi iş süreci uygulamaları, veritabanları ve içerik yönetim sistemlerine ulaştırarak iş süreçlerini hızlandırır. Kofax VRS, dokümanların elle hazırlanmasından kaynaklanan zaman kaybını en aza indirir ve taranmış görüntülerin kalitesini artırır. Yüksek kalite görüntülerin yakalanması, doküman işleme konusunda oldukça önemlidir. Çünkü görüntü kalitesi, veri seçimi, tanımlanması ve erişimi konularındaki başarıyı doğrudan ve ciddi oranda etkiler.


keyboard_arrow_up