Kofax, Aberdeen’in 2009’un AXIS Raporu’nda en yüksek sıralamayı elde etti

ECM Haberleri Kofax, Aberdeen’in 2009’un AXIS Raporu’nda en yüksek sıralamayı elde etti

Doküman bazlı iş süreci otomasyon çözümleri alanında lider sağlayıcı olan Kofax, Aberdeen Group’un yıllık AXIS raporunda fatura otomasyonu alanında en yüksek performansa sahip kuruluş olarak tanımlandı.

Bunun yanı sıra Kofax KMWorld’ün de e-işlem kategorisindeki değerlendirmesi sonucunda finalist oldu. Bununla birlikte KM World tarafından “ Bilgi Yönetemi alanında önemli 100 Şirket” listesinde ve dünyanın lider bilgi yakalama yazılımı Kofax Capture 8.0, da “Tercihi belirleyen ürünler” listesinde gösterildi.

Kurumsal ölçekte şirketler için ticari borç süreçlerini modernize etmek ve maliyetleri yönetmek için otomasyon hayati önem taşır. En yüksek sıralamada yer alan sağlayıcı, Kofax güçlü çözüm yetenekleri getirir ve bütün fatura sürecine dahil departmanları tarafından gözönünde bulundurulmalıdır.

Kofax çözümleri, kağıt fatura ve elektronik fatura yakalama ile onay ve gözden geçirme süreç yeteneklerini birleştiren kapsamlı bir çözüm sağlayarak, fatura süreçleri için gereken maliyet, zaman ve çabanın en aza indirilmesini sağlar.


keyboard_arrow_up