Kofax Express 3.1 versiyonu yayınlandı

Kofax Express 3.1 versiyonu yayınlandı

Yeni 3.1 versiyonu ile Kofax Express artık Kofax Capture ile aynı veri aktarım mekanizmalarını destekliyor. Böylelikle Kofax Express, Kofax Capture için geliştirilen 100’ü aşkın veri aktarım yöntemini kullanıcılarına seçenek olarak sunuyor. Ayrıca kullanıcılar tarafından Kofax Capture Export API ile geliştirilen özel veri aktarım yöntemleri de artık Kofax Express ile uyumlu. Bu da Kofax Capture için özel bir gönderim geliştiren ya da düzenleyen herhangi bir müşterinin, geliştiricinin yada iş ortağının aynı bağlantıları Kofax Express için de kullanabileceği anlamına geliyor.

Kofax Express 3.1 ile gelen yenilikler:

  • Kurumsal İçerik Yönetimi, Kurumsal Süreç Yönetimi, Veritabanları, Arşivler, İş akışları, Süreç Motorları ve Kayıt Sistemleri için 100’den fazla gönderim seçeneğini destekler.
  • Özel Veri Aktarım Uygulama Arabilirimi – Hem Kofax Capture hem de Kofax Express ile desteklenen gönderimleri geliştirme ve yerleştirme imkanı.
  • Doğrulama Komutlama – Aramalar, kurumsal kurallar, hata doğrulama ve desteklenmiş doğrulama için özel doğrulama komutları oluşturacak VB.NET seviyelendirme.
  • Akıllı Karakter Tanımlama (ICR) – Kofax Express 3.1, doküman ve formlardaki elizi (ICR) ayrıştırmayı destekler.
  • Güncellenmiş Bölgesel Süreçlendirme – Optik karakter tanımlama (OCR), akıllı karakter tanımlama (ICR) ve barkod yakalama, Kofax Express’in bölgesel süreçlendirme özelliği ile artık çok kolay.

keyboard_arrow_up