Kofax Express

pdf indir

Hepsi bir arada, kolay ve toplu tarama …

Kofax Express dokümanları taramayı, organize etmeyi ve depolamayı herkes için kolaylaştırır. Yeni başlayanlar için yeterince kolay, profesyoneller için yeterince güçlü…

  Özellikler

Yüksek performans için optimize edilmiştir

Kofax Express, çoklu çekirdek işlemcilerin bütün avantajlarını kullanmak için tasarlanmıştır. İşi, çoklu tarama ve görüntü işleme fonksiyonlarına bölerek ve paralel çalıştırarak daha hızlı sonuçlar üretir. İleri nesil performans sağlayan bu yazılım ile tarayıcıdan da daha yüksek performans sağlanabilir.

Yüksek görüntü kalitesi

Yenilikçi SmoothViewTM teknolojisi çoklu doküman görüntülerinin kolayca işlenmesine olanak sağlar. Bir kağıt yığınıyla yapılması hayal edilemeyecek şekilde dokümanlar bulunabilir, değiştirilebilir, bir araya getirilebilir, bölünebilir, çevrilebilir, sıra değişikliği yapılabilir. Ve, içinde gömülü olan Kofax VRS ile kağıt orijinalinden daha iyi görünen doküman görüntüleri, tarama öncesi hazırlık veya tarayıcı ayar değişikliğine gerek olmaksızın, elde edilebilir.

Bölgesel karakter tanıma

Kofax Express otomatik olarak doküman içindeki alanları indeks olarak algılar. Kullanıclar, bir doküman içerisindeki anahtar bir alanı indeks olarak algılamak için Kofax Express’i eğitebilirler. Kofax Express lokasyonu otomatik olarak hatırlar ve sonraki dokümanlarda aynı alanı indeks olarak tanır ve ayrıştırır. Böylece dokümanların işlenmesi için gereken süreç kısalır ve kullanıcılar için çok daha kolay hale gelir.

Tarama sonrası görüntü iyileştirme

Kofax Xpress düşük kalitede bir görüntü tesbit ederse onu olduğu hali ile kabul etmez, veya tarayıcıyı ayar düzenlemeleri için durdurmaya gerek olmaz. Kofax VRS Düzeltme özelliği operatörün yeniden tarama yapmasına gerek duymadan daha sonra iyileştirme yapması için ayırır. Kofax Express orijinal dokümandan gerekli tüm bilgileri koruyarak, iyileştime sırasında opertörün manuel olarak düzeltme yapabilmesi amacıyla sunar.

Kolay kullanımlı arayüz

Kofax Express Microsoft Office ile aynı arayüzü kullanarak en sık kullanılan özelliklerin üst menüye yerleşmesini sağlar. Tarama operatörleri gözlerini yapılan işten ayırmaksızın tek fare hareketi ile Kofax Express fonksiyonlarını gerçekleştirebilirler. Böylelikle hızlı adaptasyon ve yüksek verim elde edilir.

Aranabilir PDF

Aranabilir PDF özelliği, kullanıcılara PDF dokümanları içindeki bilgileri kolayca ve doğru olarak arama imkanı verir.

Barkodları tespit etme yeteneğini artırma

Kofax Express’in gelişmiş barkod motoru, her 1 boyutlu ve 2 boyutlu barkodu hatta pul, el yazısı ya da lekelerle kapanmış olanları dahi okuyabilir. Renkli tarama yapma hassasiyetini artırır. 100 yada 150 dpi gibi düşük çözünürlükte dahi barkodlar tanınır. Kofax Express barkod motoru, barkodları nerede olurlarsa olsunlar, farklı açılarda yerleşimlerde bile tanır ve okur.

Hatalar oluştuğunda kolay düzeltme imkanı

Bazen Kofax Express, kenarı kıvrılmış bir sayfa, üzerinde post-it notu olan ya da iki kez taranmış bir dokümanla karşılaşabilir. Bu durumda yeniden taramak dışında bir seçenek yoktur. Kofax Express’in “Point and Click Rescan” özelliği, yeniden taranmış dokümanı grup içinde doğru yere koyarak süreçleri olası en kolay hale dönüştürür.

Görsel geri alma tarihçesi

Her bilgisayar kullanıcısı için Geri Alma fonksiyonu önemlidir. Bazen gerialma adımları yeterli olmayabilir ve nereden gelindiği, neyin yapıldığı ve neyin güvenli olarak yeniden yapılabileceği karıştırılabilir. Bu nedenle Kofax Express, Görsel Geri Alma özelliğine sahiptir. İstenilen anda kolaylıkla doküman görüntüsü üzerinde yapılmış yada geri alınmış işlem sıraları takip edilebilir.

Arkaplan aktarım

Aranabilen PDF oluşturma işlemi veya imaj sıkıştırma işlemi, operatörü engellemeyecek şekilde arka plan iş olarak çalıştırılabilir. Böylelikle operatör tarama işine etkin bir şekilde devam eder.

Görüntü sıkıştırma

Görüntü sıkıştırma özelliği ile Kofax Express, renkli görüntüleri temizler ve siyah&beyaz görüntülerin de daha düşük dosya boyutuna indirgenmesini sağlar. Bu sayede ağ üzerinde daha hızlı erişim ve görüntülenme ile disk alanlarının daha verimli kullanımı imkanlarını sunar.

İzlenen klasörler

Kofax Express izlenen bir klasöre eklenen imaj dosyalarını (TIFF, BMP, JPEG and PDF) otomatik olarak işler. Bu özellike dokümanın kaynağı tarayıcı, çok fonksiyonlu cihaz, fax veya saklanmış imajlar olmasına bakmaksızın tek noktadan işleme olanağı sağlar.

Table footer Footer data

keyboard_arrow_up