Kofax, Kofax Capture 9.0 sürümünü yayınladı

ECM Haberleri Kofax, Kofax Capture 9.0 sürümünü yayınladı.

Doküman bazlı iş süreci otomasyon çözümlerinin dünya çapında lider sağlayıcısı olan Kofax, Kofax Capture’ın yeni sürümü 9.0’ı yayınladı. Yeni sürüm, kurum çapında kurulumlar ve diğer faydaları destekleyecek ve daha fazla yönetim kapasitesi sağlayacak yeni özellikleri içermektedir.

Sürüm 9.0, kullanıcılara uygulamaları otomatikleştirme ve yazılımı, kendi uygulamalarını ve düzenlemeleri merkezi bir sunucudan güncelleme imkanı verir. Uzaktan bağlanılan siteler otomatik olarak yeni düzenleme ve güncellemeleri alır.

Kofax Capture 9.0, süreçlendirme devam ederken bir dokümanın yığın sınıfında belirli görünümleri güncelleme, düzenleme ve revize etme imkanını içerir. Bu özellik, daha sonra düzeltme işlemi için zaman ve maliyet kaybına neden olacak olası durumları en aza indirir. Ek olarak, bir doküman yığını içindeki özel doküman türleri, özel operatörlere yönlendirilebilir. Böylece süreçlendirme zamanları artarken operatör eğitim maliyetleri azalmış olur.

Microsoft Windows 7.0 desteği de içeren yeni sürüm aynı zamanda kurumsal müşterilerin kusursuz şekilde Kofax Capture’ı uygulamalarına imkan veren Microsoft Windows Installer (MSI) uygulamasını da içerir.


keyboard_arrow_up