Kofax , Kofax Monitor’ü yayınladı

ECM Haberleri Kofax , Kofax Monitor’ü yayınladı

İçerik bazlı doküman otomasyon çözümlerinin lider sağlayıcısı Kofax, Kofax Monitör modülünü yayınladı. Modül, gerçek-zamanlı, kurumsal seviyede ölçümler sağlayarak Kofax yazılım ürünleri ve çözümlerinin performansının izlenmesini daha etkili hale getirmekte, maliyet tasarrufu sağlamakta, verimliliği artırmakta ve daha hızlı yatırım getirisi sağlamaktadır.

Kofax Monitor, önemli kurumsal operasyonlar için manuel olarak yönetme gereksinimi duyulan personel ve kaynak miktarını azaltarak Kofax ürün ve çözümlerine önemli ölçüde değer katmaktadır. Böylelikle, kullanıcılara işlemleri ve performansı etkili ve verimli şekilde görüntüleme, hizmet-seviyesinde anlaşmalarını ve daha düşük BT maliyetini karşılama imkanı verir.

Kullanımı kolay grafikler ve raporlar aracılığı ile Kofax Monitor, sistem bileşenlerini inceler, hizmet uygulanabilirliğini değerlendirir ve Windows yada standart mobil cihaz tarayıcılar vasıtası ile operasyonel bilgiye gerçek-zamanlı erişim sağlar. Uzaktan erişim yetenekleri bir şirkete sistim ihtiyaçlarını anında ve etkin biçimde adresleme, daha düşük maliyetlerle sonuçlandırma ve daha iyi genel performans yakalama imkanı verir.

Temel uygulama özelliği, bir sistem hatasını anında belirleyerek personeli problem hakkında uyaran, sorun giderme sürecini proaktif, yüksek-odaklı çözüm sürecine çeviren ‘belirle-ve-bildir” yeteneklerini içerir. Alarm bildirileri düzenlenebilir ve atanmış personele e-posta, SMS, RSS, SNMP yada diğer elektronik formatlarda gönderilebilir. Kofax Monitor ayrıca ‘beklemeye girmiş’ sunucu gibi genel hata durumlarını sistemi, uygulamayı yada süreci yeniden başlatarak otamatik olarak çözen ‘belirle-ve-düzelt’ fonksiyonalitesini sunar.


keyboard_arrow_up