Kofax Transformation Modules 4.0 yayınlandı

ECM Haberleri Kofax Transformation Modules 4.0 yayınlandı

İçerik bazlı doküman otomasyonu çözümleri sağlayıcısı Kofax, kağıt ve elektronik dokümanların sınıflandırılmasını, sıralanmasını ve ayrılmasını akıllıca otomatikleştiren ve daha sonra içerdikleri bilgiyi okuyan ve doğrulanmasını sağlayan Kofax Transformation Modules’ün yeni sürümünü yayınladı. 4.0 sürümü, bütün Kofax transformation teknolojilerini bir platformda birleştirerek, kullanımı kolay ve uygulama esnekliğini ciddi oranda artıran özellikleri ve geliştirmeleri sunmaktadır.

Bütün Doküman Türleri İçin Tek Platform

Sürüm 4.0, Kofax’ın Xtrata Pro ve INDICIUS teknolojilerini, eklenmiş ve geliştirilmiş yetenekler ile tek bir platformda bütünleştirir. Pazardaki en kapsamlı ve yetenekli doküman sınıflandırma ve okuma çözümünü sunan Kofax Transformation Modules 4.0, yapısal yada yapısal olmayan formları ve dokümanları süreçlendirmek için tek platform sağlar. Bu da çok büyük maliyet kazanımları, hızlandırılmış projeler ve daha düşük maliyetli bakım avantajlarını sağlar.

Gelişmiş kullanım kolaylığı

Kofax Transformation Modules 4.0’ın temel faydası, ‘örnekle-öğrenme’ teknolojisidir. Bu teknoloji herhangi bir form yada doküman türünden gelen bilgilerin sınıflandırılması ve okunmasını otomatikleştirir. Kullanıcılar, bazı formları yada dokümanları sisteme besleyerek, doküman üzerinde yer alan kritik bilgilerin tanınması için yazılımı ‘eğitebilir’.


keyboard_arrow_up