Kofax Transformation Modules 4.5 sürümü yayınlandı

ECM Haberleri Kofax Transformation Modules 4.5 sürümü yayınlandı

Doküman odaklı iş süreci otomasyon çözümlerinin lider sağlayıcısı olan Kofax, Kofax Transformation Modules’ün, kağıt ve elektronik dokümanların sınıflandırılması, sıralanması ve ayrılmasını zekice otomatikleştiren ve daha sonra içerdikleri bilgilerin geçerliliğini doğrulayan ve özetleyen yeni sürümünü yayınladı. 4.5 sürümü yeni fatura işleme özellikleri ve geliştirilmiş veri doğrulama yeteneklerini tek bir platformda sunuyor.

Kofax Transformation Modules 4.5, Kofax ürünlerini önemli ölçüde güçlendirerek şirketlere faturalarını daha hızlı ve artırılmış doğruluk oranı ve düşük maliyetlerle işleme imkanı verir. Yeni sürüm ayrıca kurumun müşterilerine en güçlü doküman odaklı iş süreci otomasyon çözümlerine tek bir platformdan erişme imkanı verme hedefleriyle de uyumludur.

Fatura İşleme Yetenekleri

Kofax Transformation Modules 4.5, sağlayıcı detayları ve birim fiyat, toplam fiyat,indirimler ve uygulanan vergiler gibi satır öğelerini tanımlama ve yakalama konusunda yeni özelliklere sahiptir. Yeni sürüm, çok dilli ortamlarda işlem yapan şirketler için geliştirilmiş destek sağlama amacıyla önceden inşa edilmiş konfigürasyonlar sunabilmektedir. Bu sürüm ayrıca gözle inceleme ihtiyacını azaltıp onaylama süreçlerini hızlandırarak satınalma emirleri ile otomatik eşleştirmeyi destekler.

Veri Doğrulamada Gelişmeler

Sürüm 4.5, hafif istemci (thin client) üzerinden doğrulama yetenekleri sağlayarak lokal kurulum veya dağıtık yapılardaki görüntü gereksinimlerini ortadan kaldırır. Bu da veri doğrulama görevlerinin çoklu uzak lokasyonlara daha kolay ve daha az maliyetle dağıtılmasını sağlar.


keyboard_arrow_up