Kofax’ın yeni ürünü : Kofax Express

ECM Haberleri Kofax’ın yeni ürünü : Kofax Express

Özellikle fatura otomasyonu, sözleşme yönetimi gibi yarı-yapısal veya yapısal olmayan belgelere dayalı süreçlerin otomasyonu üzerinde uzmanlaşmış, dünyanın en geniş fonksiyonlu ve güvenilir otomatik doküman algılama ve veri yakalama çözümlerini sunan Kofax, yeni ürünü Kofax Express’i piyasaya çıkardı.

Kofax Express, çoklu çekirdek işlemcilerin bütün avantajlarını kullanmak için tasarlandı. İşi, çoklu tarama ve görüntü işleme fonksiyonlarına bölerek daha hızlı sonuçlar üretiyor.

Kofax Express doküman görüntülerini düzgün sırada düzenleyerek her zaman doğru yerde olduklarını garantiler. Bir kağıt yığınıyla yapılması hayal edilemeyecek şekilde dokümanlar bulunabilir, değiştirilebilir, bir araya getirilebilir, bölünebilir, çevrilebilir, sıra değişikliği yapılabilir. Içinde gömülü olan VRS ( VirtualReScan) ile kağıt orijinalinden daha iyi görünen doküman görüntülerini kullanarak kontrollü şekilde çalışılabilir.

Kofax, VRS’in bütün işlevselliği Kofax Express içine de dahil etti. Ayrıca, Kofax Express Microsoft Office 2007 uygulamalarına benzer bir arayüz kullanarak, en çok kullanılan seçeneklere ekranın üst kısmından kolayca erişilmesini sağlıyor. Böylece tarayıcı operatörleri, işlerine daha çok yoğunlaşabilir ve bir “tık”la istedikleri Kofax Express özelliğine ulaşabilirler.

Kofax Express içine katılmış gelişmiş barkod motoru, her 1 boyutlu ve 2 boyutlu barkodu düşük çözünürlüklerde bile ve ayrıca pul, el yazısı yada lekelerle kapanmış olanları dahi okuyabilir. Kofax Express’in “Point and Click Rescan” özelliği yeniden tarama gerektiren dokümanı grup içinde doğru yere kolayca koyarak süreçleri daha sıkıntısız hale dönüştürür.

Kofax Express dokümanları otomatik olarak ayırabildiği için birden fazla tipte doküman veya doküman grubunu tek seferde tarayarak verimlilik artışı sağlanır. Kofax Express içindeki VRS Corrections özelliği hatalı görüntüyü tarayıcı operatör tarafından daha sonra incelenmesi ve düzeltilmesi için ayırır. Bu süre içinde, tarayıcı durmadan çalışır. Kofax Express, Sanal Geri Alma özelliğine sahiptir. İstenilen anda kolaylıkla doküman görüntüsü üzerinde yapılmış yada geri alınmış işlem sıraları görülebilir.

Kofax Express, tek sayfa(JPEG/TIFF/PDF) ve çoklu sayfa (TIFF/PDF) format seçeneklerine ek olarak, dokümanları düzgün bir şekilde Microsoft SharePoint yada Kofax Capture’a transfer eden aktarım kodları içerir ve daha özelleştirilmiş aktarımlar için API ler sunar.


keyboard_arrow_up