Kurumsal İçerik Yönetimi Projelerinde Nasıl Başarılı Olunur?

Kurumsal İçerik Yönetimi Projelerinde Nasıl Başarılı Olunur?

Kurumlardaki en dinamik stratejilerden birisi kurumsal bilgi stratejisidir. Çünkü içerik “iş”in en değişken unsurlarından birisidir.

Bilginin çığ gibi artması ve boğulma etkisi yaratmasına karşılık kurumlar orta-uzun vadeli kurumsal içerik yönetim stratejilerini oluşturup, bu stratejileri uygun plan ve teknolojileri uygulamaya almadıkları sürece giderek zorlanacak ve rekabette geri kaldıklarını fark edeceklerdir.

Bu seminerde genel kurumsal içerik yönetimi kavramları tanıtılacak ve projelerde başarıya ulaşmak için dikkate alınması gereken noktalara değinilecektir.

Tipik bir organizasyonda yapısal olmayan bilginin payı %80’dir ve ortalamada sadece %10’u yönetilmektedir. Günümüzdeki en büyük güç bilgidir ve ancak bilgi varlıklarını yönetebilenler fark yaratabileceklerdir.

Bugünün global çalışma ortamında rekabet güçlerini korumak için firmalar iş süreçlerini sürekli olarak geliştirmek ve güncellemek zorundalar.

Dahası, çalışanlarını çok yüksek seviyedeki bilgi miktarını yönetmek yükünden kurtararak, onlar için müşteri konularına odaklanacakları ve bilgiye gerekli olduğu anda ve yerde erişebilecekleri altyapıları kurarak daha verimli çalışacakları ortamları sağlamak zorundalar. Buna erişmek için, kurum dahilinde kritik bilgileri oluşturma, erişim, paylaşım, depolama, düzeltme ve yönetmenin kolay ve etkili bir yolunu bulmaları gerekiyor.

İşte bu hedefe ulaşmak OpenText Document Management eDOCS Edition kurumsal içerik yönetim sistemi ile mümkün.

Türkiye’de kimler OpenText çözümlerini kullanıyor?

OpenText Metastorm ile BPM alanında birinci sınıf çözümler sunmaya devam ediyor

KURUMSAL İÇERİK YÖNETİMİ ETKİNLİĞİ

Tarih : 22 Mart 2012

Saat : 13:30 -17:30

Yer : Daha sonra bildirilecektir.

Kayıt : Katılımcı bilgilerinizi en geç 20 Mart 2012 tarihine kadar (0212) 232 47 20 numaralı telefondan Yeliz Ferahoğlu’na bildirmenizi rica ediyoruz.

keyboard_arrow_up