Kurumsal mimari, BT yönetimi, süreç modelleme, risk yönetimi vb. uygulamalarıyla yaygın kullanıma sahip modelleme platformu Casewise Suite 2015 yeni sürümü yayınlandı

Casewise Suite 2015 ile gelen yenilikler

Kurumsal mimari, BT yönetimi, süreç modelleme, risk yönetimi vb. uygulamalarıyla yaygın kullanıma sahip modelleme platformu Casewise Suite 2015 yeni sürümü yayınlandı.

kurumsal mimari ve süreç modelleme

Kullanıcı arayüzü artık Office’e daha çok benziyor

Casewise Modeler ve Object Explorer arayüzleri artık daha gelişmiş özelliklere sahip. Office-tipi kolay anlaşılan ribbon yapıları ile ihtiyacınız olan fonksiyonların tümü gerektiği anda gruplanmış biçimde kullanımınıza sunuluyor.

Yeni kullanım kolaylıkları

Diyagram işlevlerini hızlandıran yeni olanaklar ile artık şablon yaratmak, bu şablonlarda kullanılacak stil ve objelerin görsel özelliklerini tanımlamak, objeler arasındaki görsel bağlantıları düzenlemek artık daha kolay.

Word’e aktarımda otomatik Indeks sayfası

Communicator4Word ürünü artık model kütüphanesindeki her türlü veriyi kurumsal şablonunuza uygun bir Word dokümanı içine aktarırken aynı zamanda kavramların hangi sayfalarda geçtiğini listeleyen Indeks sayfasını otomatik olarak oluşturuyor.

Kurulumu kolaylaştıran “all-in-one Installer”

Casewise Suite, V-Modeler ve Communicator4Word ürünlerini tek bir kurulum paketinde birleştiren “all-in-one Installer” yalın özellikleri ile Casewise Suite ve ilgili tüm ürünlerin kurulum ve güncellemesini sadeleştiriyor.

Anadolu Hayat Emeklilik Süreç Modelleme Projesi

Anadolu Hayat Emeklilik Kurumsal Mimaride Çerçeve Model Uygulamaları ve Projelendirme Eğitimi

İETT Kurumsal Mimari Projesi

Diğer Projeler

keyboard_arrow_up