Litera Compare

Litera ürünleri ile ilgili demo talebinde bulunmak ve yapacağımız güncellemeler, yayınlar, düzenleyeceğimiz etkinlikler vb. duyurularımızdan haberdar olmak için lütfen aşağıdaki bilgileri tamamlayınız.
  Litera Compare ile Belgeleri Güvenle ve Kolaylıkla Karşılaştırın

  Litera Compare herhangi iki belgedeki değişiklikleri saniyeler içinde doğru bir şekilde algılar. Litera Compare ile daha iyi bir müşteri deneyimi sunun, işbirliğini geliştirin ve belgelerinizdeki önemli değişiklikleri kaçırma riskini azaltın.

  Litera Compare Nedir?

  Litera Compare bir belgenin, elektronik tablonun, sunumun veya PDF dosyasının herhangi iki sürümü arasında yapılan değişiklikleri ortaya çıkarır. Litera Compare doküman içinde gömülü olan nesneleri ve aranabilir PDF dosyalarını karşılaştırma olanağı içerir ve tüm Microsoft Windows işletim sistemleri ve Office sürümleriyle uyumludur. Microsoft Office uygulamaları araç çubuğuna yerleşerek veya bağımsız bir masaüstü uygulaması olarak çalıştırılabilir. Microsoft Outlook dahil olmak üzere Office paketindeki tüm uygulamaların yanı sıra büyük Kurumsal İçerik Yönetim (ECM) sistemleriyle entegrasyona sahiptir. Esnek kurulum ve dağıtım seçenekleri ile her ölçekteki kuruluşu destekler.

  Litera Compare Ne Sağlar?

  Birden çok yazarın birden çok belge biçimindeki düzeltmelerini yönetmek için gereken süre ciddi bir maliyet sorunu haline gelebilir. Bunun ötesinde, yapılan değişiklikleri gözle fark etmeye çalışmak, dolayısıyla hataya açık olmak, birçok riski de beraberinde getirir. Litera Compare çalışma yöntemlerinizi değiştirmeden güvenle karşılaştırma yapmanıza yardımcı olur.

  Neden Litera Compare?

  Birden çok belge formatını manuel olarak karşılaştırmak ve revizyonları yönetmek daha fazla katma değere sahip işlere odaklanmayı imkansız hale getirir. Çoğu hukuk uzmanı ve benzeri içerik yoğun çalışan profesyoneller kelime işlemcilerdeki yerel Değişiklikleri İzle özelliklerinden yararlanmaya çalışırlar. Ancak bu araçlar farklı dosya formatlarında çalışmaz ve yetersiz kalır. Litera Compare ile belge sürümlerinde yapılan değişiklikleri yansıtan ayrıntılı “kırmızı çizgi (redline)” karşılaştırma analizini gözden geçirebilir ve değişiklikleri hızla kabul edebilir veya reddedebilirsiniz, böylece son taslağa daha kısa sürede ulaşırsınız. Masaüstünde veya tarayıcı ortamında belgeleri Excel, PowerPoint, Word, PDF vb. olmalarına bakmaksızın karşılaştırabilirsiniz. Görsel formatındaki belgeler için piksel düzeyine kadar farklılıkları görüntüleyebllir veya taranan belgeleri karşılaştırmak için Optik Karakter Tanıma (OCR) teknolojisini uygulayabilirsiniz.

  Farklılıkları Anında Kavrayın

  Anlaşılması kolay bir düzende belgenizde değiştirilen her öğenin bütünsel bir analizini elde edin.

  İnceleme Sürecini Kolaylaştırın

  Manuel olarak karşılaştırma yapmayı ve sürüm oluşturmayı ortadan kaldırın, değişiklikleri hızla belirleme gücüne kavuşun.

  Sonuçların Doğruluğuna Güvenin

  Her değişikliğin tespit edildiğinden emin olun, ardından değişiklikleri daha sonra gözden geçirmek üzere kabul edin, reddedin veya işaretleyin.

  Litera Compare ile Kazanılan Benzersiz Avantajlar

  Litera Compare herhangi iki belgedeki değişiklikleri saniyeler içinde algılayarak yasal ve ticari belgeleri karşılaştırırken yaşanan zorlukları basitleştiren, masaüstü ve mobil cihazlarda kullanılabilen bir belge karşılaştırma çözümüdür.

  Detaylı “Kırmızı Çizgi (Redline)” Karşılaştırma Raporu

  Belgeleri karşılaştırın ve değişiklikleri ayrıntılı bir “kırmızı çizgi (redline)” karşılaştırma raporu düzeninde görüntüleyin. Değişiklik türü ve değişim miktarına göre yapılandırılan karşılaştırma analizi, sonuçları kolaylıkla filtrelemenize, hızla kabul etmenize/reddetmenize veya sonra gözden geçirmek üzere işaretlemenize yardımcı olur.

  Farklı Belge Türleri için Karşılaştırma Desteği

  Microsoft Word, Excel, PPT ve PDF dosyalarının tümünü veya dilediğiniz kısımlarını karşılaştırın. Metinler, grafikler, tablolar, metin içine gömülmüş objeler (Excel sayfaları, ChemDraw, Visio, vb.), resimler (JPG, TIFF, BMP, vb.) ve taranmış görüntüler için OCR çıktılarındaki değişiklikleri görüntüleyin.

  Entegrasyon Olanakları

  Belgeleri Masaüstü uygulamalarında veya Microsoft 365’te karşılaştırın. Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) çözümlerinden iManage, NetDocuments, SharePoint, OpenText eDocs DM, Google Suite, Worldox, Epona vb. ile entegre çalışın.

  Formatlama Değişikliklerinin Tespiti

  Formatlama değişikliklerini (yazı tipi boyutu ve nitelikleri, paragraf hizalaması, boşluk vb.) yakalayın ve sayfa üstü başlık ve alt başlığı etkileyen gizli belge yerleşim değişikliklerini görüntüleyin.

  Saklama ve Paylaşma Olanakları

  Kırmızı çizgi (redline) analizini saklayın, birleştirilmiş bir sürüm olarak kaydedin veya birleştirilmiş değişiklikleri yansıtan orijinal biçimlendirmeyle yeni bir belge oluşturun, ardından yazdırın veya e-postayla gönderin. Redline dokümanını orijinal, değiştirilmiş ve revize edilmiş belgelerle birlikte e-posta ekinde PDF ve PDF/A olarak yollayın.

  Esnek Görüntüleme Seçenekleri ve Navigasyon

  Karşılaştırma analizini senkronize edilmiş üç kaydırma penceresinde görüntüleyin (orijinal, değiştirilmiş, redline). Herhangi bir değişikliği veya tüm değişiklikleri toplu halde görüntülemeyi seçin. Belirli değişikliklere doğru ekranı kaydırarak ilerleyin veya tek adımda hızlı geçiş yapın veya değişikliklere numaralar vasıtasıyla ulaşın.

  Litera Compare Versiyonları

  Litera Compare sunduğu seçeneklerle sizin çalışma yöntemlerinize uyum sağlar

  Litera Compare güçlü, verimli, sağlam ve eksiksiz bir karşılaştırmaya ihtiyaç duyan profesyoneller için çalışma yöntemlerini değiştirmeden kullanabilecekleri ideal bir belge karşılaştırma aracıdır.  Litera Compare bir belgenin, elektronik tablonun, sunumun veya PDF dosyasının herhangi iki sürümü arasında yapılan değişiklikleri ortaya çıkarır. Litera Compare doküman içinde gömülü olan nesneleri ve aranabilir PDF dosyalarını karşılaştırma olanağı içerir ve tüm Microsoft Windows işletim sistemleri ve Office sürümleriyle uyumludur. Microsoft Office uygulamaları araç çubuğuna yerleşerek veya bağımsız bir masaüstü uygulaması olarak çalıştırılabilir. Microsoft Outlook dahil olmak üzere Office paketindeki tüm uygulamaların yanı sıra büyük Kurumsal İçerik Yönetim (ECM) sistemleriyle entegrasyona sahiptir. Esnek kurulum ve dağıtım seçenekleri ile her ölçekteki kuruluşu destekler.

  Litera Compare Server üçüncü parti uygulamalar ile sunduğu entegrasyon imkanları ile kullanıcıların belgeleri diledikleri ortamda karşılaştırmasına olanak tanır. Ofis dışında hareket halindeki profesyoneller için bir dizüstü bilgisayarda veya tablette çalışırken küçük ama önemli bir değişikliği kaçırmak bir seçenek değildir. İşte Litera Compare Server burada devreye girer. Litera Compare Server, belge karşılaştırmasını sunucu tarafında gerçekleştiren bir web hizmetidir ve API’lar vasıtasıyla çeşitli istemci uygulamaların bu işlevsellikten yararlanmasına izin verir. Böylelikle müşterinizin siz ofise dönene kadar yanıt için beklemesi gerekmez. İster bulutta ister şirket içinde barındırılsın Litera Compare Server, Mac veya PC bilgisayarlar, tabletler ve cihazlardaki mevcut uygulamalarınıza entegre olabilir.

  Microsoft Word 365’de kesintisiz belge karşılaştırma işlevini etkinleştirin. Mac, iPad, Tablet veya PC’de Word ve PDF belgelerini hızlı, doğru ve güvenilir bir şekilde karşılaştırın. Bir PC, Mac veya tablet üzerinde çalışırken küçük ama önemli bir değişikliği kaçırmak sizi büyük kayıplara uğratabilir. İşte burada Litera Compare Office 365 devreye girer. Litera Compare Office 365 uygulaması Litera karşılaştırma teknolojisini doğrudan Microsoft Word çevrimiçi tarayıcı ortamında veya standart bir masaüstü uygulaması olarak sunar. Bu çevrimiçi sürüm Litera Compare ile aynı harika özelliklere sahiptir. Word ve PDF belgeleri arasında karşılaştırmalar yapmak, anlaşılması kolay “kırmızı çizgi (redline)” karşılaştırma sonuçlarını görüntülemek ve değişikliklerin tek tek veya toplu olarak reddedilmesine veya kabulüne izin vermek vb. işlevlerin tümü ek yazılım kurulumu gerektirmeyen tarayıcı arabirimi ile herhangi bir cihazdan ve herhangi bir yerden erişilebilir durumdadır.

  Litera 31.03.2021 tarihinde küresel belge üretkenlik yazılımı sağlayıcısı olan DocsCorp’u satın aldığını duyurdu. Bu birleşme ile Litera özellikle hukuk bürolarının ve her büyüklükteki avukatlık ekiplerinin belgeleri daha verimli ve güvenli bir şekilde oluşturmak, incelemek ve paylaşmak için ihtiyaç duydukları araçları seçme konusunda seçenekleri genişletiyor. DocsCorp, PDF düzenleme ve elektronik dosya oluşturma çözümleri sağlarken Litera redaksiyon, dava ve işlem bazlı yönetim araçları sunacak. Hukuk sektöründe son derece saygın bu iki markanın birleşmesi, tek bir organizasyon çatısında geleceğin ihtiyaçlarını karşılayan güçlü bir belge hazırlama yetenekleri paketi sunuyor ve birleştirilmiş bir masaüstü deneyimi aracılığıyla hukuk ekipleri için dijital dönüşümü sağlamayı hedefliyor.

  Bu birleşme sonrasında Mind2Biz olarak Litera iş ortaklığımız kapsamında sunduğumuz seçeneklerimiz güncellenmiştir. Daha önceden DocsCorp firmasına ait CompareDocs ve CleanDocs ürünleri ile ilgilenen müşterilerimize artık Litera Compare ve Metadact ürünleri ile çözüm sunacağız. DocsCorp firmasına ait pdfDocs ürününe olan desteğimiz Litera altında eskisi gibi devam edecek.

  keyboard_arrow_up