Metastorm BPM Mind2Biz ile Türkiye’de

Bilindiği üzere OpenText 2011 yılı başında BPM (Business Process Management) konusunda tartışmasız lider sağlayıcı olarak değerlendirilen Metastorm firmasını satınaldı ve bu global birleşme sonucu BPM piyasasında lider konumuna geçti.

OpenText Türkiye temsilcisi olarak satınalma sonrası organizasyonel yapılanmayı ve çözümlerin entegrasyon stratejilerini yakından izleyen Mind2Biz, 2012 Mart ayı itibari ile OpenText ortaklığını Metastorm çözümlerini de içerecek şekilde genişletmeye karar verdi.

Mind2Biz bu stratejisi doğrultusunda OpenText eDOCS ailesi üzerinden sunduğu doküman yönetimi ve kurumsal içerik yönetimi çözümlerini gerektiğinde Metastorm BPM süreç yönetim çözümleri ile birleştirecek. Mind2Biz böylelikle müşterilerinin öncelikle içeriğe dayalı süreç yönetimi gereksinimlerini tek sağlayıcı OpenText üzerinden desteklenen bütünleşik bir platformda karşılamayı hedefliyor.

Özellikle büyük ölçekli şirketlerde yürütülen birçok iş süreci, kurumsal içeriğin farklı departmanlar arasında işlenmesine dayanıyor; dolayısıyla içerik yönetimini zorunlu kılıyor. Metastorm ile artık Mind2Biz, ister içerik odaklı olsun ister sadece operasyonel akışa dayalı olsun her türlü iş sürecinin baştan sona elektronik ortamda işletildiği platform çözümler sunacak. Özellikle finansal hizmetler, sigorta, enerji, sağlık sektörü gibi, tüm kritik operasyonel süreçlerin içerik ve bilginin işlenmesi ve değerlendirilmesine dayandığı sektörlerde Mind2Biz, Metastorm’un global tecrübesinden yararlanarak müşterilerine yatırımın geri dönüşü yüksek ve dünya genelinde kendini kanıtlamış çözümler sunacak.

keyboard_arrow_up