Mind2Biz Informatics, ilk 500 bilişim firması arasındaki yerini bu sene de korudu

ECM Haberleri Mind2Biz, Mind2Biz Informatics, Bilişim 500’de yerini aldı.

Bilişim 500 2012 sıralamasında Mind2Biz Informatics ilk 500 içerisindeki yerini korumaya devam ediyor. Pazarın % 16 civarı büyüme kaydettiği 2011 den 2012 ye geçişe kıyasla, 2013 de büyüme hızının bu orana yakın ancak az bir miktar altında seyredeceği öngörülüyor. Donanım, yazılım, hizmet ve tüketim malzemeleri alt dağılımında incelenen pazarda, dünya genelinde yazılım ve hizmette artış olacağı öngörülürken, Türkiye’de hizmet ve tüketim malzemeleri alanında artış tahmin edilmekte.

Sektör firmalarının ayrı ana kategorilerde değerlendirildiği çalışmada, Mind2Biz Informatics Türkiye Dışı Merkezli Uluslararası Üreticinin Türkiye Temsilcisi kategorisinde 83. sırada yer aldı. Mind2Biz Informatics mevcut iş alanlarına eklediği “iş süreçleri yönetimi” konusunda pazardaki boşluk ve gereksinimleri gözönünde bulundurarak, 2012 yılı sonu itibariyle çözüm portföyüne bu alanı da dahil etmiş ve projelerde etkin çözüm önerileri sunmak ve başarılı projeler gerçekleştirmek konusunda politikalar geliştirmiştir. Mind2Biz Informatics’in tüm faaliyet alanlarındaki kaliteli ve etkin proje üretme yaklaşımı bu alanda da kendisini gösterecek ve müşterilerine proje hedeflerine uygun çözümler üretmek konusunda destek sağlamaya devam edecektir. Bunun yanısıra 2013 başında kurumsal mimari ve süreç analizi konularında kavramsal eğitim hizmetleri sunmaya başlayarak bu alanda kurumlara yol gösterici ve yönlendirici olmayı planlamaktadır.

Mind2Biz Informatics’in BTHaber Bilişim 500 özel dosya çalışmasında yer alan tanıtım yazısı aşağıda yer almaktadır.

Kazandıran hamlelerle akılcı yönetim için “Doğru Çözüm Mind2Biz”

Mind2Biz bilgiye dayalı kurumsal varlıkların korunması ve verimli yönetilmesi konusunda uzmanlaşmış bir danışmanlık şirketidir. Vizyonu, sunduğu akılcı çözümlerle bilgi kullanım ve akışını etkin hale getirerek müşterilerine rekabet avantajı sağlamaktır. Mind2Biz, aralarında Opentext, Casewise, Kofax, DocsCorp ve 6Kare’nin bulunduğu, konusunda uzmanlaşmış yerel ve yabancı stratejik iş ortaklarıyla dünya çapında lider çözüm seçenekleri sunmaktadır.

  • “Kurumsal çevikliğin yolu iş süreçlerinden geçer”

    İş Süreçleri Yönetimi, kurumlarda gerek operasyonel gerekse idari süreçlerin kişiler ve sistemler arasındaki akışını ilgili dokümanlarla birlikte elektronik ortamda işletmeyi hedefler, çevre sistemlerle entegrasyon ve değişimlere hızlı adaptasyona yönelik zengin imkanlar sunar.

  • “Kritik süreçlerinizi zamanında ve doğru hamlelerle işletin”

    Süreç Modelleme ve Kurumsal Mimari, kurumlardaki işleyişin dokümantasyonu, analizi, simülasyonu ve geliştirilmesi konularını ele alır. Süreç ve sistem danışmanları, uyum ve risk yöneticileri, denetim birimleri, BT uygulama portföy ve altyapı yönetimi, kalite yönetimi gibi birimler hedef kitleyi oluşturur.

  • “Bilgi birikiminizi katmadeğer sağlayacak şekilde yönetin”

    Kurumsal İçerik Yönetimi, doküman yönetimi, eposta yönetimi, tarama ve görüntü işleme, akıllı içerik yönetimi uygulamalarını içerir. Belge ve içerik adacıklarını, herkesin yetkileri


keyboard_arrow_up