Mind2Biz, ResourceTrack yeni sürümü 3.5 CU2’yi yayınladı

Mind2Biz, ResourceTrack 3.5 CU2 sürümünü yayınlandı

Profesyonel hizmet sunan hukuk büroları, danışmanlık ve bilgi teknolojisi firmaları tarafından kaynaklarının izlenmesi amacıyla kullanılan ResourceTrack yazılımının yeni versiyonu yayınlandı.

Mind2Biz’in insan kaynağına ve uzman profesyonellere dayalı çalışma yapan firma ve ekipler için geliştirdiği uygulaması ResourceTrack, eklenen yeni özellikleriyle daha kapsamlı hale getirildi. Yeni sürüm ile,

  • Faturalara ve proforma faturalarda iskontoyu yüzde olarak belirtme fonskyionunun yanısıra tutar olarak belirtme imkanı getirildi.
  • Çalışma koşullarıyla ilgili anlaşma öngörüyorsa, faturalara otomatik olarak yüzdesel ek maliyet yansıtma imkanı tanındı. Genel maliyetler müşteri ile anlaşılan yüzde üzerinden otomatik olarak şarj edilebiliyor.
  • Fiyat listesinin iş/proje ve yapılan çalışmanın detay özelliği bazında farklılaştırılması olanağı sağlandı. Böylece yapılan işin niteliğine göre aynı iş için farklı birim fiyatlar kullanılabilecek.
  • Çalışan avanslarının iki tarih arası ve müşteri/müvekkil ve iş/proje detaylarını da kapsayacak şekilde izlenebilmesi olanakları eklendi. Avanslar silinemeyecek hale getirildi, ancak silindi olarak işaretlenebilecek. Avans durumunu izlerken henüz onaylanmamış kayıtların da dahil edilmesi seçeneği sağlandı.
  • OpenText eDOCS DM doküman yönetim sistemi entegrasyonu daha ileri seviyeye taşınarak herhangi bir müşteri/müvekkil veya iş/proje kaydındayken, doğrudan o müşteri veya işin dokümanlarına erişim (doküman yönetiminde tanımlı erişim yetkileri korunarak) sağlanabilmekte.

keyboard_arrow_up