Mind2Biz SmartScan

pdf indir

Mind2Biz SmartScan

Mind2Biz SmartScan uygulaması, dokümanların taranması, işlenmesi ve istenirse daha sonra OpenText eDOCS Doküman Yönetimi sistemi içerisine kolay indekslenerek aktarılması için tasarlanmıştır.

Uygulama içerisinde temel olarak tarama işlemine yönelik ayarlar yapılabilir ve bu ayarlar tarama sırasında kullanılmak üzere saklanabilir. Ayarlar oluşacak çıktı formatından, taranacak dokümanların ebatlarına bağlı görüntü ayarlarına kadar çok detaylı tanımlar içermektedir. Böylelikle kullanıcı gereksinim duyduğu ve sistem kaynaklarını en etkin kullanacak şekilde ayarlamalarla, hızlı ve kolay bir çalışma ortamı elde eder.

Taranan doküman sistem içerisinde “batch” adı verilen gruplama yapıları içerisinde saklanır. Bu “batch”lerdeki dokümanlardan istenenler açılarak sayfa görüntüleri işlenebilir veya dokümanlar üzerinden sayfalar seçilerek ayrı bir doküman içerisinde birikerek yeni bir doküman olarak saklanması sağlanabilir. Yeni oluşan doküman dosya sistemine saklanabileceği gibi, istenirse OpenText EDOCS DM sistemine de profil bilgisi kaydetmek suretiyle saklanabilir.

Sistem sadece taranan değil daha önceden görüntü olarak dosya sistemine kaydedilen veya eposta gibi yollarla kullanıcıya ulaşan dokümanların işlenmesi amacıyla da kullanılır. Bu tip işlemler için kullanıcı gereksinim duyduğu ayarlamaları yapabilmektedir.

Entegre olduğu sistemler

Uygulama, OpenText Document Management System, eDOCS Edition ile entegre çalışmaktadır.


keyboard_arrow_up