Mind2Biz’den uzmanlara özgü yeni eğitim “İş Süreçleri Analizi ve Modelleme Uygulamalarında Projelendirme”

Mind2Biz Kurumsal Mimari ve Süreç Analiz ve Modelleme konularındaki birikimlerini, bu konuda çalışan profesyonellere aktarabilmek amacıyla eğitimler vermeye başladı.

İş süreçleri analizi ve modelleme uygulamalarında projelendirme hususlarını ele alan bu eğitim süreç yönetimi konusunda uzman kadroları hedeflemektedir. Eğitimde kurum içinde yeralan fonksiyonel yapılanma ve süreçler arasındaki ilişkilerin ne şekilde yönetilmesi gerektiği vurgulanmaktadır. Yeniden yapılanma, süreç ölçümü, süreç analiz teknikleri, iyileştirme ve projelendirme konularında detaylı bilgiler verilmektedir. Eğitimin kapsamında ayrıca geleneksel organizasyon yapılarından süreç organizasyona geçiş, süreç iyileştirme ve simülasyon, geleneksel bilgi yönetim modellerindeki değişiklikler, süreç yönetim sistemleri ve tipik projelendirme hususları ele alınmaktadır.

Eğitimin hedef kitlesi Kurumsal BT mimarları, Süreç yönetim/iyileştirme uzmanlarıdır.

Eğitimin süresi 4 gün (Günde 3 saat olarak toplam 12 saat) olup eğitime katılım için ön şart “İş Süreçleri Analizi ve Modelleme’ye Genel Bakış” eğitimine katılmış olmaktır.

Eğitim Programı – İş Süreçleri Analiz ve Modelleme Alanında Projelendirme Nasıl Olmalıdır?

Eğitim Programı – İş Süreçleri Analiz ve Modellemeye Genel Bakış

keyboard_arrow_up