Moroğlu Arseven Ortak Avukatlık Bürosu bilgi teknolojisi altyapısını geliştiriyor

ECM Haberleri Moroğlu Arseven Avukatlık Bürosu bilgi teknolojisi altyapısını geliştiriyorECM Haberleri Moroğlu Arseven Avukatlık Bürosu bilgi teknolojisi altyapısını geliştiriyor

Moroğlu Arseven Ortak Avukatlık Bürosu bütüncül hizmet anlayışıyla en üst seviyede hukuki destek verme amacına yönelik olarak, bilgi teknolojisi olanaklarından da ileri seviyede yararlanmak için OpenText (Hummingbird) Document Management System, eDOCS Edition ürününü kullanıma almıştır.

Sistem sayesinde büronun müvekkil ve dava dokümanları bu bazda dosya sistematiği içerisinde yönetilebilmektedir. Sisteme erişim için çeşitli alternatifler bulunmaktadır ancak genellikle MS Outlook ortamından ulaşım tercih edilmekte ve aynı ortamda hem epostaların doküman olarak sisteme kolaylıkla saklanması hem de daha önce saklanan epostalara erişim olanakları kullanılmaktadır. Sistemin sağladığı gelişmiş arama yöntemleri ile dava üzerinde çalışan avukatların dokümanlara hızlı, kolay ve güvenli erişimi sağlanmıştır. Bunun yanı sıra sistemin son versiyonu ile sağlanan “dynamic view” özelliği ile kullanıcıların dokümanlara dosya sisteminde alıştıkları ağaç yapısı içerisinden doğrudan erişimi ve aynı yapıyı kullanarak sürükle-bırak hareketi ile otomatik profilleme imkanı sağlanarak kullanım kolaylığı daha da üst seviyeye ulaştırılmıştır.

Bunun yanı sıra Mind2Biz tarafından geliştirilen ResourceTrack ürünü ile avukatların davalar üzerinde çalışma sürelerine ilişkin kayıtların girilerek, müşterilere otomatik raporlanması ve analiz edilebilir hale gelmesi sağlanmıştır.


keyboard_arrow_up