OpenText Day (Hummingbird Day)

ECM Haberleri OpenText Day

9 Mart 2005 günü Ceylan Intercontinental Taksim İstanbul’da düzenlenen OpenText Day organizasyonunda OpenText eDOCS Kurumsal Birikim Yönetimi platform bileşenlerinin tanıtımı yapıldı. OpenText eDOCS Kurumsal Portal Webtop, Doküman Yönetimi, E-Posta Yönetimi ve İş Akışı Yönetimi ürünleri özelinde vizyoner sunumlar yapıldı.

“OpenText Workflow Süreç Bazlı İçerik Yönetimi – Denetim ve Uyumluluğun Kilit Noktası”

“Süreç yönetimi ve içeriği süreçlerle bütünleştirme çabaları, 2007 yılına kadar içerik yönetim projelerinin yüzde 70’inden fazlasını kapsayacaktır. Süreç tanımı ve denetimi, düzenlemelere uyumluluğun (compliance) kilit noktası olacaktır. ” Gartner

Sunumunda Mind2Biz, içeriğin süreçlerle bütünleştirilmesine yönelik yönlendirici faktörlere değinmiş, bu konudaki geleneksel uygulamalar ve güncel eğilimler konusunda bilgi vermiştir. Sunumun odak noktası, yakın gelecekte daha da önem kazanacak olan yeni düzenlemeler uyum gereksinimleri olmuştur. Bu doğrultuda OpenText eDOCS platformunun “Uyumluluk Sistemi” bakış açısında değerlendirilmesi yapılmış, içerikle birlikte süreçlerin de yönetimini sağlayan OpenText eDOCS Workflow bileşeninin önemi vurgulanmıştır. Gün boyunca standlarda OpenText eDOCS bileşenleri tanıtılmıştır.


keyboard_arrow_up