OpenText e-Mail Filing eDOCS Edition

pdf indir

E-postaların Geliştirilmiş Uyum ve Yönetimi

Bir çok şirket, epostalarda tutulan içeriğe önem vermenin şirketin içerik yönetim stratejilerinin önemli parçası olduğunu ve bir doküman yönetim kütüphanesinin, eposta depolama için faydalı bir depolayıcı olduğunun farkına vardı. OpenText Email Filing, eDOCS Edition (eDOCS Email Filing), e-postalarda tutulan kurumsal içeriğin değerini en üst seviyeye taşımak isteyen şirketler için geliştirilen kullanıcı dostu ve zaman kazandıran zengin eklenti modülleri dizisidir. Bütün modüller, OpenText Doküman Yönetimi (Document Management eDOCS Edition) ile kusursuz şekilde entegre olmuştur.

Eposta Takibi

Hangi epostaların saklandığının kolaylıkla takip edilmesini sağlayarak OpenText eDOCS Email Marker, önemli olan hiçbirşeyin gözden kaçmayacağını garantiler. Otomatik olarak Microsoft Outlook dosyalarındaki içerikleri kontrol eder ve bunları DM kütüphanesindeki içerikle karşılaştırır. Email Marker daha sonra saklanmış yada saklanmamış epostaları, seçilen renkler ile bayraklar (işaretler), belirli türdeki epostaları Outlook dosyalarına gönderir, ve/veya otomatik olarak Outlook kategorilerini seçilen değerlere göre değiştirir.

Otomatik ve Toplu Eposta Dosyalama

OpenText eDOCS Email Auto Filer, MS Outlook dosyalarını izler ve epostaları Document Management eDOCS Edition içinde kullanıcı tarafından tanımlanmış bir Outlook klasörü ile ilişkilendirilmiş metadata ile depolar. DMe kaydedilen tüm epostalar başlık bilgiler ve izlenme kayıtları ile depolanır. Arka planda çalışan süreç Outlook dosyalarını izler ve herhangi bir yeni epostayı sunucu üzerinde, eposta dosyalama hizmetinin yönetimi devralacağı bir dosyaya kopyalar. Bu bütün mesajların DM içinde metadata ve eposta başlık alanları ile birlikte depolandığını garantiler. Bütün bu işlemler Outlook’tan gelen epostaların DM içine etkili biçimde saklanmasını sağlar ve kullanıcının bekleme zamanını ortadan kaldırır.

OpenText eDOCS Email Bulk Filer, aynı metadatayı içeren çoklu epostaları eDOCS DM içine tek bir işlemle depolar. Epostalar kütüphane sunucusunda depoladığı için, standart DM eposta saklama fonksiyonunu kullanmanın en hızlı yöntemi budur. Özellikle çok sayıda epostayı Document Management eDOCS Edition içine saklarken kolaylık sağlar. Arka planda çalışan süreç, sunuculardan birine kurulan bir Windows hizmeti kullanır. Bu sunucu DM Application Programming Interface (API) aracılığı ile DM sunucusuna erişir. Seçilen mesajlar sunucuda, eposta dosyalama hizmetinin yönetimi devralacağı, izlenen bir dosya içine kopyalanır. Bu da bütün mesajların DM içinde doğru olarak depolandığını garantiler.

Email Filing Assistant

Daha önceden saklanmış epostalardaki metadatanın otomatik olarak kullanılmasıyla OpenText eDOCS Email Filing Assistant, şirketinize mesaj ve eklenti profilleme konusunda hem zaman hem çabadan tasarruf etme imkanı sağlar. Email Filing Assistant, saklanan diyaloglara akıllı davranış özelliği ekleyerek Document Management eDOCS Edition’in fonksiyonalitesini genişletir. Böylece daha önceden elle girilmesi gereken proje, dava yada doküman türü gibi metadatalar artık otomatik olarak oluşturulabilir. Çözüm basit ve esnek: hangi metadatanın devrolacağının seçilmesi bundan daha kolay olamazdı.

Doküman ve Kayıt Yönetimi

Document Management eDOCS Edition, içeriği daha hızlı erişilmesine imkan verip, metadata sınıflandırması üzerinde kontrol sağlayarak ve kullanıcılara dokümanları daha iyi organize etme imkanı vererek üretkenliği artırır. OpenText, kayıtlar çevresindeki yasal ve düzenleyici sorunları belirleyerek iş risklerini azaltarak ve uygunsuz kayıt tutulması ile ilgili maliyetlerden uzak durulmasını sağlayarak tam bir Kayıt Yönetimi çözümü sunar. Ayrıca kayıp yada geçersiz bilgi gibi negatif durumları ortadan kaldırır.

keyboard_arrow_up