OpenText eDOCS DM 5.3 yayınlandı

ECM Haberleri OpenText eDOCS DM 5.3 yayınlandı.

KM World Ocak 2011 sayısında OpenText eDOCS’un yeni sürümü eDOCS DM 5.3’ün özelliklerine yer verdi.

eDOCS DM 5.3 versiyonunun yayınlandığını duyuran OpenText, eDOCS ürün portföyündeki bu önemli güncellemenin, sahip olma maliyetini daha da düşürmesi ve daha bireysel kullanıcı deneyimi sağlaması amacıyla tasarlandığını belirtti. eDOCS’un yeni sürümü ayrıca OpenText ECM Suite 2010 ile sıkı bir entegrasyon sağlayarak müşterilere geniş kurumsal uyarlama seçenekleri vermektedir.

Bilgiyi depolama, organize etme ve konumlandırma ile ilgili olarak zaman ve karmaşıklığı azaltmaya yardımcı olan eDOCS DM’in bir sonraki major sürümü, 2012 yılında yayınlanacak.

Maliyetlerin düşmesine yardımcı olmak için eDOCS DM 5.3 uzaktan konumlandırılan araçları destekleyerek eDOCS’u yaygınlaştırmak için gereken işi büyük ölçüde azaltır. İş istasyonlarının başında olmaksızın sistemin dağıtımı gerçekleştirilir ve Web ve Microsoft Windows özelliklerinin sağladığı olanaklar dahilinde sistem yönetiminin delege edilmesi ve merkezi destek gibi kolaylaştırılmış bakım olanakları sunar.

Microsoft Office 2010 desteği ile eDOCS, doküman ve kayıt yönetim sistemini öğrenmeye ayrılan zamanı en aza indirerek zengin kullanıcı deneyimi sağlar ve üretkenliği artırır. Farklı iş türlerini birleştirmek için eDOCS DM kullanıcılara Microsoft Office 2010 uygulamaları içinden kendi eDOCS şeritlerini oluşturma imkanı sunar.

Çok geniş çaplı kurumsal kullanım gereksinimlerinde eDOCS, güncellemeleri ve entegrasyonları birleştirerek müşterilerin kapsamlı kütüphane ve arşivleme ihtiyaçları için OpenText ECM Suite 2010’a bağlantı kurmalarına olanak verir. 2011 yılında eDOCS müşterileri kurumsal verimliliği artıracak OpenText’in sosyal medya uygulamalarının avantajlarından faydalanabileceklerdir.


keyboard_arrow_up