OpenText eDOCS ve Hukuk Çözümleri rekor büyüme elde etti

Dünya genelinde hukuk müşterileri, OpenText eDOCS’a üye olmaya hızla devam ediyor.

OpenText, eDOCS ve Hukuk çözümleri ile hukuk sektöründe güçlü büyümenin görülmeye devam ettiğini açıkladı. Sürekli artan yeni müşteriler sayesinde şirket temel teknik avantajlarını sürdürüyor.

2006 yılından günümüze, OpenText, düzenli olarak hukuk sektörüne yatırımlar yapmayı sürdürmektedir. En tepeden en aşağıya bu iş için kendini adamış takım, eDOCS ve hukuk sektörüne odaklanarak müşterilerin bir sağlayıcıda aradıkları işbirliği duygusunu sağlamaya çalışmaktadır. Aralık ayında yayınlanan eDOCS DM 5.3 versiyonu, OpenText eDOCS tarihinde en çabuk download edilen versiyondur ve Office 2010 desteğini sektöre getiren ilk uygulamadır. Ayrıca eDOCS ile entegre edilerek ECM Suite’in bütün görünümlerine yakın hale getirildi. Bu durum, var olan eDOCS kurulumunun diğer OpenText kurumsal müşterilerinin hoşuna gidebilecek aynı sektördeki lider bilgi yönetimleri, kurumsal süreç yönetimi ve müşteri sorumluluk çözümlerinin faydalarını farketmelerine olanak sağlamıştır.

Bu büyümeye karşılık olarak ve büyüyen eDOCS müşteri tabanının hareketli bir topluluğun bir parçası olmanın vermiş olduğu tecrübeyi sürdürmesine yardımcı olmak için OpenText, hukuk şirketleri, kurumsal hukuk departmanları ve yönetimdeki hukuk kullanıcıları için yeni bir websitesi oluşturdu. Bu websitesi (www.opentext.com/legal90) ürün bilgisi, diğer eDOCS müşterilerinden başarı öyküleri, eDOCS veri tabanına hızlı erişim, destek biletleri, eğitim, webinar ve seminer detaylarını de içeren zengin bir kurum-odaklı bilgi kaynağı sunar.


keyboard_arrow_up