Pekin & Pekin OpenText eDOCS E-mail Filing Projesi’ni Mind2Biz ile gerçekleştirdi

ECM Haberleri Pekin & Pekin OpenText eDOCS E-mail Filing Projesi'ni Mind2Biz ile gerçekleştirdiECM Haberleri Pekin & Pekin OpenText eDOCS E-mail Filing Projesi'ni Mind2Biz ile gerçekleştirdi

Türkiye’nin önde gelen hukuk firmalarından Pekin&Pekin’de projelendirilen SAP sistemi ile uzun yıllardır kullanımı süren doküman yönetim sistemi entegrasyonu sağlandı. SAP sistemi kullanımı sırasında, surum artırımı da yapılan OpenText eDOCS DM, doküman yönetim sistemine doğrudan erişim olanağı oluşturuldu. Böylelikle kullanıcılar gereksinim duydukları dokümanlara tek bir önyüz aracılığı ile ulaşarak kullanım verimliliği artırıldı.

Projede OpenText eDOCS Email Filing sistemi de yerleştirildi. Bu sistem aracılığı ile kullanıcılar, epostalarını saklarken daha doğru profillerle saklamak yönünde, yönlendiriliyorlar ve sistemde saklanan bir e-postanın yeniden saklanmaması yönünde uyarılıyorlar. Bu yazılım ayrıca, birden fazla mesajın toplu halde saklanması durumunda, saklama işlemini arka planda sunucuya devrederek, kullanıcıya kendi bilgisayarında performans azalması olmaksızın çalışmaya devam etme olanağı tanınıyor. Sözkonusu ürünün temel faydalarından bir diğeri ise MS Outlook klasörlerinden bazılarına profil bilgisi atanması ile, bu klasöre taşınan herhangi bir e-postanın ekleri ile birlikte bu klasörün profili ile aynı şekilde otomatik olarak doküman yönetim sistemine saklanmasıdır.


keyboard_arrow_up