Silverline Kurumsal Mimari yeteneklerini erwin Evolve Web Platform ile bir adım öteye taşıyor

erwin Evolve yatırımını erwin Evolve Web Platform ile geliştiren Silverline artık kurumsal mimari ve iş süreçleri modellerinin tümü ile ilgili geçerli ve doğrulanmış tek bilgi kaynağına erişecek değişik paydaşlar için, kendi rol ve bilgi gereksinimlerine göre farklılaştırılmış görünümler oluşturabilecek. Bunun yanısıra süreç modelleyicileri, kullanımı kolay, sağlam, esnek ve web tabanlı bir modelleme ve diyagram oluşturma arayüzünden faydalanabilecekler. Çok çeşitli görselleştirme ve gösterge panelleri (dashboard) imkanları sunan erwin Evolve Web Platform, kurumsal mimari ekibinin merkezi kütüphanedeki kritik verileri kolay anlaşılır hale getiren ve verilerdeki değişiklikleri web üzerinde dinamik olarak yansıtan sayfa tasarımları yapmalarını sağlayacak.

erwin Evolve firmaların kurumsal mimari girişimleri ile iş süreçleri modelleme ve analiz gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilmiş bütünleşik bir çözümdür. Kurumlarda iş uygulamalarını, ilgili teknolojileri ve uygulamaların kullandığı verileri, kurumun iş süreçleri ve fonksiyonları ile ilişkilendirir. Böylelikle stratejik hedeflere ulaşma yönünde iş birimleri ile bilgi teknolojileri arasındaki uyumu tesis eder.

Başarısı dünya çapında kanıtlanmış erwin Evolve kurum gereksinimlerine göre uyarlanabilen ve ölçeklenebilen yapıda uzman araçlar ile donatılmıştır. Tüm iş süreçlerini yoğun olarak etkileyen dijital dönüşüm, bulut geçişi, büyük veri çözümleri, uygulama portföy dönüşümü gibi büyük altyapı girişimlerinin getirdiği karmaşıklığı kontrol altında tutmaya destek olur. Kurumsal birleşmeler, satınalmalar, inovasyon girişimleri ve yasal uyum gereksinimleri sebebiyle değişen iş yapış modellerinin şekillenmesine, risklerin ve fırsatların belirlenmesine ve bu yönde gereken teknolojik yol haritalarının oluşturulmasına yardım eder.

keyboard_arrow_up