Silverline süreç modelleme ekibi için erwin Evolve Modeler eğitimi düzenlendi

2016 yılından beri erwin Evolve Kurumsal Mimari ve İş Süreçleri Modelleme platformu kullanıcısı olan Silverline, süreç ekibinin modelleme bilgi ve yetkinliklerini geliştirmek üzere Mind2Biz’den erwin Evolve Modeler eğitimi almıştır. Yeni özelliklerle güncel ürün eğitimi yanısıra çeşitli kullanım senaryoları ve atölye çalışmaları ile katılımcıların gerçek hayat durumlarını modellemeleri sağlanmıştır.

erwin Evolve firmaların kurumsal mimari girişimleri ile iş süreçleri modelleme ve analiz gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilmiş bütünleşik bir çözümdür. Kurumlarda iş uygulamalarını, ilgili teknolojileri ve uygulamaların kullandığı verileri, kurumun iş süreçleri ve fonksiyonları ile ilişkilendirir. Böylelikle stratejik hedeflere ulaşma yönünde iş birimleri ile bilgi teknolojileri arasındaki uyumu tesis eder.

Başarısı dünya çapında kanıtlanmış erwin Evolve kurum gereksinimlerine göre uyarlanabilen ve ölçeklenebilen yapıda uzman araçlar ile donatılmıştır. Tüm iş süreçlerini yoğun olarak etkileyen dijital dönüşüm, bulut geçişi, büyük veri çözümleri, uygulama portföy dönüşümü gibi büyük altyapı girişimlerinin getirdiği karmaşıklığı kontrol altında tutmaya destek olur. Kurumsal birleşmeler, satınalmalar, inovasyon girişimleri ve yasal uyum gereksinimleri sebebiyle değişen iş yapış modellerinin şekillenmesine, risklerin ve fırsatların belirlenmesine ve bu yönde gereken teknolojik yol haritalarının oluşturulmasına yardım eder.

keyboard_arrow_up