Süreç modelleme çözümleri alanında dünya çapında lider sağlayıcı Casewise, iPad için yeni bir iş uygulaması olan Corporate Navigator’u sundu

EABPM Haberleri Casewise, Apple iPad için yeni bir iş uygulaması olan Corporate Navigator’u sundu

İş verimliliği ve süreç modelleme çözümleri alanında dünya çapında lider sağlayıcı olan Casewise, yeni ürünleri Corporate Navigator uygulamasını yayınladı.

Mobil profesyonelleri hedefleyen Corporate Navigator, temel iş bilgilerine online ve offline olarak erişim sağlar ve iş için bir yönlendirici yada GPS sistemi olarak da düşünülebilir. Uygulama, kurum içinde ve kurumlar arasında iş süreci bilgisinin daha kolay paylaşımına olanak tanır.

Global müşteri yayılımı ile Casewise çözümleri, dünyanın birçok lider şirketi tarafından, iş süreçlerini anlama, tasarlama ve konumlandırma amaçlarıyla tercih edilmektedir. Corporate Navigator şimdi kullanıcılarla diğer çalışanlar arasında bilgi paylaşımını daha kolay hale getirir.

Corporate Navigator’un temel farklılığı, uygulamanın bütün ön büro personeline en çok ihtiyaç duydukları zamanda bilgiyi süreçlendirme ve yönetme amaçlarıyla erişimlerini sağlamaya odaklanmasıdır.Çoğunlukla modelleme çözümleri sadece analistleri ve daha dar bir kesimi hedefler.

Corporate Navigator’un ilk uygulaması Apple iPad’in gücünü ve işlevselliğini arttırırken, şirket Windows Mobile, Android ve Blackberry cihazları için de çözümler üretmeye başladı. iPad, yapılan araştırmalar sonucunda iş amacıyla en çok kullanılan mobil cihaz olduğu belirlendiği için Casewise tarafından başlangıç olarak tercih edildi.

Casewise geliştirme ekibi, modelleme alanında mobil cihazlar için yenilikçi kullanımlar tasarlama amacıyla çalışmaktadır. Teknoloji platformlarını kullanan müşterilerine zengin tecrübeler kazandırmayı hedefleyen ekipler mobil işgücü için sağlanan lider modelleme yetenekleri ile sektörde kritik gelişmelere imza atmaktadırlar.


keyboard_arrow_up