Vakıf Katılım Bankası Süreç Modelleme projesi için Mind2Biz’i seçti

Finans sektörüne yeni katılan ve 2016 yılı başında ilk şubesini açacak olan Vakıf Katılım Bankası, dinamik koşullara ve rekabetçi değişimlere hızlı tepki verme yeteneğini artırmak amacıyla Mind2Biz kurumsal mimari ve süreç modelleme çözümünü seçti.

Mevcut ve hedef durum analizleri ile iş süreçlerini sürekli iyileştirme ve geliştirme ortamı sağlayan çözüm aynı zamanda iş birimleri temsilcileri, süreç geliştirme uzmanları ve bilgi teknolojileri danışmanlarından oluşan “multi disipliner” takımların en ileri seviyede iletişimini destekliyor.

Sektörel ve yasal gereklerin sağlanmasına yönelik yönetim ve denetim altyapısını oluşturacak olan sistemde öncelikle süreçlerin organizasyon, teknoloji, risk/kontrol vb. farklı boyutları ile modellenmesi amaçlanıyor. Casewise Modeler çözümünün kullanılacağı projede görselleştirilen akışlar üzerinde senaryo ve simülasyon olanakları ile süreçlerdeki darboğazların tespiti, yeni hizmetlerin tasarım ve analizlerinin yürütülmesi ve kurumsal stratejiler doğrultusunda süreç performanslarının takibi mümkün hale gelecek.

keyboard_arrow_up