Workshare Professional ile önemli kurumsal dokümanlarınızdaki değişiklikleri takip edin

Workshare Professional ile önemli kurumsal dokümanlarınızdaki değişiklikleri takip edin

Workshare Professional, önemli dokümanlardaki değişikliklerin yönetilmesi ve takip edilmesi için tasarlanmış kurumsal-seviyede bir çözümdür. Microsoft Word ile çalışırken dokümanlar arasında içeriği karşılaştırır, dönüştürür ve doğrular. PDF dokümanları Word dokümanlara çevirir, PDF’leri PDF yada Word dokümanlarla karşılaştırır, dokümanlardaki gizli bilgileri belirler ve herhangi bir Office dosya formatından Acrobat yada diğer PDF yazılımlarına gerek duymaksızın PDF dosyaları oluşturur. E-posta ile gönderilen dokümanların orjinallerini korur ve metadata arama ve yoketme özelliği sayesinde yorumları, düzenlemeleri ve diğer değişiklikleri ortadan kaldırır.

Kurulum süresince Workshare, otomatik olarak kurulacak uygun modülleri seçer ve ek modüller için de kullanıcıya seçme imkanı verir. Temel kullanıcı arayüzünün şerit-tarzında araç çubuğu ve büyük, kolay anlaşılır ikonları, kurumsal ortamlara uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Açılır pencerelerdeki sihirbazlar karşılaştırılacak dosyaları hızla seçme imkanı sunar. Bu kapsamlı fakat kullanımı kolay araçta Protection, Comparison, Review, General ve Integrations gibi başlıklar altında kategorilenmiş Rendering Settings, Administration ve User Interface gibi kolay anlaşılır seçenekler mevcuttur.

Workshare, karşılaştırılan iki dokümanı daha küçük, bölünmüş şekilde görüntüler. Karşılaştırma bittiğinde bütün dokümanı, değişiklikleriyle birlikte mavi ile belirtilmiş şekilde ana pencerede görüntüler. Manage Changes özelliği ile bir dokümanda yapılan değişiklikler başka bir dokümana import edilebilir. Program ayrıca yanda açılan ayrı bir pencerede her değişiklikliği yapan kişilerin adlarını, değişikliklerin yapıldığı tarihleri görüntüler. Dokümanlar, DOC, text, HTML, PDF ve diğer dosya türlerinde saklanabilir.

Bunlar Workshare Professional’ın özelliklerinden sadece bir kısmı. Clipboard yöneticisi ve görüntüleyicisi gibi verimliliği artıracak çok daha fazla extra özelliklere sahip. Kurumsal seviyede bir yazılım olmasına rağmen düzenlenmesi ve kullanımı son derece kolaydır. Workshare Professional’ı 14 gün boyunca ücretsiz denemek için tıklayınız.


keyboard_arrow_up