erwin Data Modeler

  Etkinlik kaydını izlemek için lütfen aşağıdaki bilgileri tamamlayınız. Formu doldurduktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.


  ERWIN DATA MODELER

  DÖNÜŞÜMÜN BİZLERE HEDİYESİ: VERİ ODAKLI DÜŞÜNME

  Gün geçtikçe büyüyen ve veri odaklı daha da karmaşıklaşan yeni dünyada kuruluşlar daha hızlı değer elde etmek için verilerini anlamak ve onlara güvenir hale gelmek durumundalar. Şirketlerin önündeki öncelikli gündem sezgiye dayalı kararlarla ilerlenen geleneksel yaklaşımların dışına çıkarak veriyi güvenilir biçimde işlemek ve karar mekanizmalarına dahil etmek. Öyleyse, içgörülerinizi güçlendiren, doğruluğuna güven duyabileceğiniz verilere dayalı kararlar almaya başladığınızdan nasıl emin olabilirsiniz?

  Bu webinarda yüksek kaliteli kurumsal veri varlıklarını bulmak, görselleştirmek, tasarlamak, devreye almak ve standart hale getirmek için kullanılan, ödüllü ve endüstri standardı haline gelmiş veri modelleme aracı erwin Data Modeler hakkında konuşacağız. erwin DM ile veri modelleme, karmaşık veri kaynaklarını anlamanın, tasarım standartlarını yaygınlaştrmanın ve bütünlük kurallarını otomatikleştirmenin her zaman en iyi yolu olmuştur.

  Doğru kararlara götüren sağlıklı içgörüler elde etmek için erwin çözümlerinin özelliklerini ve işlevlerini anlamanıza yardımcı olacağız. Bu webinar sayesinde erwin araçlarından en çok faydayı elde etmek için ihtiyaç duyacağınız becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

  İlginizi çekeceğini düşündüğümüz bu webinarda sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyacağız. Katılımda bulunmak için talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

  Etkinlikle ilgili sorularınız için bize 0212 232 47 20  numaralı telefondan veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

  Kimler Katılmalı?

  Veri Yönetişimi ve Strateji-Planlama, Dijital Dönüşüm, Süreç ve Mükemmellik, Bilgi Teknolojileri, Kurumsal Mimari uzman ve yöneticileri.

  Detaylar

  Tarih: 10 Ağustos 2023
  Saat: 14:00 – 15:00

  Mekan

  Webinar

  Organizatör

  Mind2Biz Bilişim Teknolojileri Danışmanlık
  Telefon: (0212) 232 47 20
  E-posta: [email protected]

  keyboard_arrow_up