Metadact

Litera ürünleri ile ilgili demo talebinde bulunmak ve yapacağımız güncellemeler, yayınlar, düzenleyeceğimiz etkinlikler vb. duyurularımızdan haberdar olmak için lütfen aşağıdaki bilgileri tamamlayınız.
  Metadact ile Güvenli Belgeleri Metaverileri Risklerinden Arındırın

  Metadact ile bir belgenin en temiz, en profesyonel sürümünü paylaşın ve içerdiği hassas bilgileri e-posta yoluyla paylaşma riskini ortadan kaldırın.

  Metadact Nedir?

  E-postalarınızdaki ve eklerindeki riskli metaverileri temizleyin. Metadact Desktop, dosyalarınızdaki metaverileri belirleyip temizleyerek sizin ve kuruluşunuzun karşılaşabileceği güvenlik risklerini azaltır. E-postaların ve eklerin otomatik olarak temizlenmesi için kesintisiz olarak devreye giren e-posta entegrasyonu ile Metadact Desktop size dosyalarınızdaki gizli veriler üzerinde yönetim kontrolü sağlar. E-postalarda özellikle Tümünü Yanıtla veya Gizli Alıcılar seçeneklerini kullanırken yaygın olarak yapılan e-posta alıcısı hatalarına karşı koruma sağlar.

  Metadact Ne Sağlar?

  Metadact esas önemli olana odaklanmanıza yardımcı olur. Metadact herhangi bir cihazdaki belgelerden metaverileri temizleyen, değişiklik ve yorum notlarını silen, Veri Kaybı/Sızıntısını Önleme ilkelerini uygulamanıza imkan veren böylelikle belge güvenliğini ve işbirliğini geliştiren bir metaveri temizleme çözümüdür. Dosyalar elektronik olarak paylaşıldığında gizli metaveriler başkalarına iletilebilir veya yanlış alıcılara gönderilebilir. Bu durum hem bilgilerinizin bütünlüğünü hem de firmanızın güvenilirliğini tehdit eder. Metadact tüm bu hassas verileri güvende tutmaya yardımcı olur.

  Riski Analiz Edin

  Metaverilerin miktarı, türü ve konumu dahil olmak üzere birçok değişkene bağlı olarak bir belgede yer alan metaveri riskine ilişkin bir tahmin elde edin.

  Doküman ve Ekleri Temizleyin

  Microsoft Office, ZIP, PDF belgeleri ve görsellerde yeralan potansiyel olarak zararlı her türlü gizli metaveriyi algılayıp temizleyin ve dosyaların amaçlanan hedef kitlesine ulaşacağından emin olun.

  Standartları Kontrol Edin

  E-posta dağıtımını yönetmek ve paylaşılabilecek metaveri türlerini kontrol etmek için kişisel seviyede ve kurum genelinde politikalar ve ayarlar oluşturun.

  E-posta Hatalarını Önleyin

  Metadact mesajlaşmalarda olası yanlışlıkların en aza indirgenmesi için otomatik tamamlama işlevini devreden kaldırır ve Tümünü Yanıtla, Gizli Alıcılar ve içiçe cevaplar içeren e-posta zincirleri kullanılırken gözden geçirme amaçlı uyarılar oluşturur. E-postaların belirli alan adlarına veya gruplara gönderilmesini önleyebilir. Bu sayede gizli bilgiler içeren mesajları güvenle gönderebilirsiniz.

  Neden Metadact?

  Hızla e-posta gönderirken hata yapmak kolaydır, özellikle avukatlar ve benzeri içerik odaklı çalışan profesyonellerin yaşadığı iş yoğunluğu dikkate alındığında. Yanlış dosyayı yanlış kişilerle paylaşabilir, belge içindeki düzeltmeleri ve yorumları kapatmayı unutabilir veya hassas metaveriler içeren belgeleri yanlışlıkla paylaşabilirsiniz. Bu ve benzeri durumlar sizi ve kuruluşunuzu güvenlik açıklarına, uyum gerekliliklerini ihlal etmeye ve müşteri güvenini kaybetmeye karşı savunmasız bırakır. Metadact insan hatası ile oluşan bu tür riskleri azaltmanıza yardımcı olur. Metadact ile farklı cihaz ve uygulamalarda ürettiğiniz farklı formatlardaki dosyalarda metaverileri, yorumları, değişiklik notlarını vb. kolayca temizleyebilirsiniz. E-posta ekleri ve alıcılarını kolayca yönetebilir ve riskli bir e-posta göndermemek üzere Veri Kaybı/Sızıntısı Önleme (DLP) ilkelerini uygulayabilirsiniz.

  Veri Kaybı/Sızıntısını Önleyin

  E-posta hatalarını ve şüpheli etkinlikleri tespit ederek kuruluşunuzu herhangi bir cihazdan hassas verileri ifşa etmekten koruyun.

  E-posta Eklerini Yönetin

  İş akışınızı bozmadan veya Microsoft Outlook’tan çıkmadan e-posta eklerini yeniden sıralayın, isimlendirin ve güvenli hale getirin.

  Tam Kontrol Sağlayın

  İş akışınızdaki verimi düşürmeden veri koruması yapabilmek için özelleştirilmiş ayarlar kullanın ve öngörülerden faydalanın.

  Metadact Entegrasyonları

  Metadact birçok Kurumsal İçerik Yönetimi çözümü ile sağladığı entegrasyon imkanları ile siz nasıl çalışıyorsanız ona uyum sağlar.

  Metadact ile Kazanılan Benzersiz Avantajlar

  Metadact çok yönlü bir metaveri temizleme ürünüdür. Program bir e-postadaki tüm ekleri otomatik olarak temizleyebilir veya gönderenden hangi işlemin yapılacağına karar vermesini isteyebilir. Kullanıcı arayüzü sorunsuz ve zariftir. ZIP, PDF, Excel, PowerPoint, Word ve hatta görsel dosya türleri temizlenebilir. Metadact herhangi bir mobil cihazdan e-postayla gönderilen belgeleri temizlemek üzere kolayca yapılandırılabilir. Sistem uyarıları, avukatlar vb. içerik bazlı çalışan profesyonellere doküman üzerindeki değişiklikler ve yorumlar gibi kritik metaverileri işlemek için ek güvence ve seçenekler sunar. Metadact Desktop ile e-posta eklerindeki dosyalar mesajdan ayrıştırılır, temizlenmek üzere gönderilir ve ardından dijital imza ve şifreleme uygulanmadan önce yeniden birleştirilir. Bu özellik dosyaların gönderilmeden önce temizlenmesini ve güvenliğin bozulmadan korunmasını sağlar.

  Metaveri Temizleme

  Yerel iş istasyonunuz, sunucunuz veya üçüncü parti uygulamalarınızdaki Microsoft 365 belgeleri, PDF, görseller ve ZIP dosyalarında yeralan 300’den fazla türdeki metaveriyi algılayın ve temizleyin.

  E-posta Ekleri Yöneticisi

  E-posta eklerini yönetin ve güvenli hale getirin, güvenlik izinlerini ayarlayın, yeniden adlandırın ve yeniden sıralayın, otomatik olarak Kapak Sayfası ve İçindekiler Tablosu ekleyin ve Outlook ortamındayken doğrudan PDF formatına dönüştürün.

  Hassas Verileri İşleme

  E-postalarda kurum dışı alıcıların varlığına, alıcıların ve yanıtların sayısına vb. bağlı olarak e-postaları ve ekleri yanıtlamaya veya iletmeye çalışan göndericileri uyaran politikalar belirleyin.

  Temizleme Profilleri

  Kuruluşunuzun güvenlik bakış açısına uygun olarak metaveri temizleme profilleri oluşturun. Belirlenmiş risk seviyelerine sahip sessiz, temel ve gelişmiş temizleme profillerini yapılandırın.

  E-postalarda Tam Kontrol

  Şüpheli e-postaları engelleyerek, e-postaların belirli alan adlarına ve belirli e-posta adreslerine gönderilmesini kısıtlayarak veya sadece belirli dosya türlerinin gönderilmesine izin vererek Veri Kaybı/Sızıntısı Önleme (DLP) özelliklerinden yararlanın.

  Analitik Servisler

  Ayrılan çalışanların e-posta etkinliğini kontrol ederek, veri sızıntısı kaynaklarını keşfederek ve Kibana raporları oluşturarak güvenliği güçlendirin.

  Litera 31.03.2021 tarihinde küresel belge üretkenlik yazılımı sağlayıcısı olan DocsCorp’u satın aldığını duyurdu. Bu birleşme ile Litera özellikle hukuk bürolarının ve her büyüklükteki avukatlık ekiplerinin belgeleri daha verimli ve güvenli bir şekilde oluşturmak, incelemek ve paylaşmak için ihtiyaç duydukları araçları seçme konusunda seçenekleri genişletiyor. DocsCorp, PDF düzenleme ve elektronik dosya oluşturma çözümleri sağlarken Litera redaksiyon, dava ve işlem bazlı yönetim araçları sunacak. Hukuk sektöründe son derece saygın bu iki markanın birleşmesi, tek bir organizasyon çatısında geleceğin ihtiyaçlarını karşılayan güçlü bir belge hazırlama yetenekleri paketi sunuyor ve birleştirilmiş bir masaüstü deneyimi aracılığıyla hukuk ekipleri için dijital dönüşümü sağlamayı hedefliyor.

  Bu birleşme sonrasında Mind2Biz olarak Litera iş ortaklığımız kapsamında sunduğumuz seçeneklerimiz güncellenmiştir. Daha önceden DocsCorp firmasına ait CompareDocs ve CleanDocs ürünleri ile ilgilenen müşterilerimize artık Litera Compare ve Metadact ürünleri ile çözüm sunacağız. DocsCorp firmasına ait pdfDocs ürününe olan desteğimiz Litera altında eskisi gibi devam edecek.

  keyboard_arrow_up